Başka Şubemiz Yoktur
home-img1

Biz Kimiz ?

1992 yılında Sirkeci İstanbul'da kurulan, elektrikli ev aletleri ve Beyaz Eşya sektöründe 22 yıldan fazla öncü bir toptancıyız. Son yıllarda, ürün yelpazemizi daha geniş bir elektronik ürün yelpazesine genişlettik. İnternet üzerinde ve mağazalarımızda güçlü bir varlık kurduk ve müşterilerimize en iyi ürün seçeneklerini sunmak için ekibimizi geliştirdik..


Uzman ekibimiz ile birlikte, Türkiye'nin her yerindeki müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedefliyoruz ve onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bölgesel ve ulusal çapta hızlı ve etkili dağıtım ağımız ile birlikte, müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşmayı ve ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamayı amaçlıyoruz..


2020 yılından itibaren, Marmara bölgesinde Onvo Markasının dağıtıcılığı görevini üstlenmiş bulunmaktayız. Türkiye'nin tamamına hizmet vermekteyiz ve müşterilerimize en kaliteli ve güncel ürünleri sunmak için çalışmaktayız. Yerli malı televizyonlar, scooterlar ve elektrikli ev aletleri gibi ürün gamımız, müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunma amacımızı yansıtmaktadır. Sürekli olarak ürün gamımızı geliştirmeyi ve müşteri memnuniyetini öncelikli kılmayı amaçlıyoruz..